אדי קופולוביץ
יועץ פיננסי לכלכלת המשפחה

חבילת פתרונות כוללת ומותאמת לצרכים הייחודיים שלך בואו נדבר ונקדם יחד מצוינות פיננסית למען עתיד משפחתכם צעד אחר צעד, במקצועיות ואחריות.

בואו ניפגש לשיחה ראשונית ללא עלות

יועץ פיננסי לכלכלת המשפחה

מה אני מביא איתי

השירותים שלי:

מה יוצא לי בסוף מהמפגש עם יועץ פיננסי?

בקיצור - תצאו עם תמונה בהירה יותר של העתיד הפיננסי שלכם ותוכנית פעולה מגובשת להגשמת החלומות שלכם.

אשמח לענות על כל שאלה נוספת!

משפחת כהן חסכה מעל ₪100,000 ב-5 שנים הודות לתכנון המס האישי
דן ורינה כהן, זוג בן 50 עם 3 ילדים, תכננו לפרוש מוקדם בגיל 55. הם פנו לקבלת ייעוץ אישי. בניתי עבורם תוכנית אופטימלית לחלוקת תיק ההשקעות תוך ניצול פטורים על כספים שמקורם בחו"ל. כמו כן, שילבה השקעות לטווח ארוך ליצירת קצבה פטורה ממס בגיל פרישה. בזכות הייעוץ הצמוד הצליחו בני הזוג כהן לחסוך עשרות אלפי שקלים בשנה בעלויות המס שלהם.
דנה ואורי מימשו את חלום הדירה בזכות תוכנית חיסכון יעילה
דנה בת ה-26 ואורי בן ה-30 רצו לרכוש דירת 3 חדרים במודיעין. הם פנו אלי לייעוץ פיננסי כדי שאסייע להם להגיע למטרה ב-4 שנים כפי שקיוו. בניתי עבורם מסלול חיסכון שכלל הפקדות חודשיות לפי יכולתם ויעד שנתי לצבירה. עקבנו אחר התקדמותם ועדכתי אותם מדי רבעון. בזכות התוכנית והליווי האישי, דנה ואורי הצליחו להפקיד 30% יותר ממה שתכננו בהתחלה ולאחר 4 שנים עמדו ביעד - ומימשו את החלום של דירה משלהם.
משפחת לוי השיגה מימון לטיפולי הפריון בזכות ניצול אופטימלי של קרן ההשתלמות
רוני ומאיה לוי, זוג שנישא לפני 3 שנים, רצו להביא ילד לעולם אך נתקלו בקשיי פוריות משמעותיים. הטיפולים וההליכים שנדרשו היו יקרים מאוד ומעבר לתקציב שלהם. הם פנו אלי ליעוץ הפיננסי לסיוע. הדרך הייתה לנצל את כספי קרן ההשתלמות של מאיה שנצברו ב-8 שנות עבודתה, באמצעות לקיחת פסק זמן ללא תשלום מעבודה. הפתרון אִפשר להם לממן חלק ניכר מעלויות טיפולי הפוריות והם מצפים כעת לילד ראשון.
גב' שמש קיבלה ייעוץ בנושא חלוקת נכסים שסייע לה לאחר מות בעלה
גברת אסתר שמש, 71, התאלמנה לפני כשנה באופן פתאומי. היא נותרה עם נכסים משותפים רבים עם בעלה, לרבות דירת מגורים, חסכונות והשקעות שונות. אסתר חשה מבולבלת מול כל נושא חלוקת העיזבון המורכב ופנתה לעזרה. בעזרת ליווי נכון ותהליך מותאם אישית הצלחנו לחלק את הנכסים תוך שמירה על זכויותיה, כולל מיצוי פוליסות ביטוח ופנסיה. בזכות הליווי המקצועי הצליחה אסתר לצלוח את התקופה המאתגרת ולהמשיך בחייה כלכלית באופן עצמאי ויציב.

לקוחות מספרים

מיכל לשם
מיכל ואסף, זוג צעיר מהמרכז
5/5

"אדי ליווה אותנו בתהליך קניית הדירה מתחילתו ועד הסוף במסירות ומקצועיות. הוא דאג שנקבל את כל המידע הרלוונטי וסייע לנו למקסם את התנאים מול הבנק". 

שני מאור
אמא ל-3 נשואה, מתל אביב
5/5

"תודה לאדי קופולוביץ' שעזר לנו לארגן מחדש את הכלכלה המשפחתית. בזכותו הצלחנו לחסוך הרבה יותר בשנה האחרונה ובנינו תקציב ברור ויעיל".

תומר כהן
28, תל אביב
5/5

"אדי היועץ הכלכלי עזר לי מאוד בתור בחור צעיר העומד לרכוש לראשונה דירה משלו. הוא נתן לי טיפים מעולים כיצד לחסוך ולתכנן נכון את התקציב שלי, וסייע לי למצות טוב יותר את ההטבות והמשכנתא מהבנק. היום אני כבר מתגורר בדירה יפה משלי הודות לעזרתו של אדי!".

שאלות נפוצות ששואלים אותי

אני ממליץ להתחיל לחסוך באופן מובנה כבר מהחודש הראשון, למשל 10%-15% מהמשכורת. כדאי לפתוח חשבון חיסכון ייעודי לדירה ולהפקיד בו מדי חודש. בנוסף, כדאי לנצל תוכניות חיסכון ממשלתיות שמציעות הטבות כגון קרנות לזקנה/פרישה. ברגע שמגיעים לסכום הנדרש למימון המקדמה/עלויות נלוות, אפשר לגשת לבנק להלוואת משכנתא.

בהחלט כדאי. קרן השתלמות היא אפיק חיסכון במסלול ירוק מאוד, שמאפשר לך כעצמאי להפקיד כספים מבלי לשלם מס הכנסה עליהם בהווה. אם לוקחים את הכסף במועד הפרישה, על הרווחים משלמים מס הכנסה מופחת בשיעור של כ- 15% בלבד.

יועץ כלכלי, אינו תלוי בשום גורם ועובד ברוב הפעמים לטובת הלקוח בלבד ונותן ייעוץ אובייקטיבי ולא מוטה מבלי לקדם מוצר פנימי כלשהו. יועץ מספק פתרונות יצירתיים ואישיים המותאמים לכל לקוח על פי מטרותיו, מצבו וצרכיו הייחודיים.

אני ממליץ לפתוח קופת גמל לחיסכון ארוך טווח על שם הילדים, ולהפקיד בה סכום חודשי קבוע החל מהלידה. כדאי לנצל את הטבות מס ההכנסה על קופות גמל לילדים. בנוסף, כדאי לפתוח פוליסת ביטוח מנהלים שתאפשר מימון של לימודים גבוהים בעתיד.

תוכנית הכוללת הגדלה משמעותית של שיעורי ההפרשה לפנסיה/קרנות השתלמות ומיצוי מלא של ניכויים והטבות במס. אמליץ גם על פתיחת תיק השקעות מגוון ומנוהל להשגת תשואה טובה יותר. בנוסף, שווה לבדוק אפשרות של ביטוח מפני אובדן כושר עבודה.

יועץ פרטי נותן שירות אישי וצמוד המותאם לצרכי הלקוח, בעוד בנק מעניק שירות סטנדרטי. יועץ פרטי עצמאי יכול להציע מגוון רחב יותר של אפיקי השקעה.

 

בואו תראו שזה אפשרי אחרת.
אם אתם מרגישים שהיעדים הכלכליים שלכם נמצאים מעבר להישג יד, אל תוותרו. בואו נפגש, נלמד את המצב שלכם לעומק ונבנה ביחד תוכנית פעולה הוליסטית, כוללת ומדויקת שתתאים לכם ולמשפחה שלכם.
צעד אחר צעד נממש את החלומות שלכם - יחד נמצא את הדרך. אל תדחו החלטות חשובות ואל תחכו עד שיהיה מאוחר מידי. התקדמות מתחילה היום עם צעד קטן אחד.

צרו קשר ונתחיל לפעול כבר עכשיו!

© 2021 כל הזכויות שמורות לאדי קופולוביץ

נשמח לדעת איך אנחנו יכולים לעזור לך..