שירן אדריכלים

פרוייקטים

הרצליה: נהרס בניין במסגרת תמ"א 38/2 הכולל 22 יח"ד

אדריכלית גל מלול, הממונה מטעם עיריית הרצליה על תמ"א 38: "אנחנו מאוד שמחים לקדם פרויקטים של הריסה ובנייה ולא רק של חיזוק. הדיירים, האדריכלים והיזמים צריכים לעבוד בשיתוף פעולה, ואנחנו מעודדים את המעורבות של הדיירים בפרויקטים מסוג זה"
תמ"ע 38

שכונת נשר ערד

שכונת נשר ערד מתוכננת לקום כשער הכניסה המערבי לעיר מכיוון כביש 31. בשכונה מתוכננים 6 מבנים בני 10 קומות עם דירות מדורגות בקומות הראשונות ,מעליהן דירות 4 ו-5 חדרים ודירות גג. לאחר תקופה ארוכה בה לא נבנו דירות חדשות בערד, השכונה תספק פתרון דיור מודרני למשפרי דיור המבקשים להשאר בעיר וכן תמשוך אוכלוסיה חדשה מהסביבה. בשלב ב' יוקמו 4 מבנים בבניה רוויה כך שבסוף תכלול השכונה 280 יח"ד.
שכונה חדשה

תכנון בניין העיריה החדש (כ-7,500 מ"ר)

הכנת תכנית אב לפיתוח כולל למע"ר של קרית שמונה, בשיתוף העירייה, משרד התיירות, החברה הממשלתית לתיירות והחברה לפיתוח תשתיות (חפ"ת). התכנון זכה בתחרות אדריכלים למוזמנים, ומתייחס לכל שימושי הקרקע באזור, תכנון הכיכרות הפתוחות, שיקום שטחי משרדים, מסחר, תיירות, תנועה ותחבורה, שימור ושיפור חזות האזור, הכנת תב"ע ושינויי יעוד בהתאם לתכנון, עם דגש מיוחד לאספקטים של עיצוב עירוני ויצירת רצפי תנועת הולכי רגל בין כל המוקדים והאתרים החשובים בעיר. הפרוייקט זכה בציון לשבח במסגרת "פרס איילון" לעיצוב עירוני לשנת 2000.
בני העירייה

"אל תחכו, תפסיקו לחשוב והתחילו לבנות את השינוי שתמיד רציתם. פעולה היא המפתח למציאות שתמיד חלמתם עליה!"

"כשהפוטנציאל נפגש עם היצירתיות: כל מקום הופך למסע מופלא בעזרת אדריכלות ייחודית משלנו!"

התחילו לחלום, אנו כאן להפוך את החלום שלכם למציאות. במשרדי האדריכלות שלנו, אנו מתמקדים ביצירת חללים ייחודיים ומפורטים המשקפים את אישיותכם וכן את רצונותיכם הייחודיים. כאנשי יצירה, אנו מציעים יצירתיות בלתי מוגבלת ואיכות שלא נשתכחת. אנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו במסע היצירתי הזה – נשמע נפגש בכדי להתחיל לבנות את המקום שלכם, כי הבית המושלם הוא התחלה של חיים מושלמים.

צור קשר
לפרטים נוספים ולקביעת פגישת ייעוץ

אודותיי

אני שירן מלול, אדריכלית צעירה ומוכשרת המתגוררת ועובדת בתל אביב. אני בוגרת בהצטיינות של הפקולטה לאדריכלות בטכניון ומזה שנתיים אני מנהלת משרד עצמאי לתכנון אדריכלי. פיתחתי עניין מיוחד בתחום שיפוץ ושיקום מבנים במסגרת תמא 38 והתמחיתי בכך במסגרת לימודיי ובעבודתי. אני נוהגת ללוות פרויקטים של שיפוץ בניינים ישנים והתאמתם לתקנים עדכניים – החל משלב הייעוץ וגיבוש התוכנית, דרך הטיפול באישורים ועד לפיקוח על הביצוע. בזכות ההתמחות שלי בתמא 38 אני מכירה היטב את כל התהליכים, הדרישות והאתגרים בתחום זה ויודעת להוביל פרויקטים מורכבים מסוג זה בהצלחה.

התחדשות עירונית

תחדשות עירונית היא שם כללי לתהליך התערבות באזור עירוני ריק או מדורדר ברמה כלשהי מבחינה פיזית, חברתית או כלכלית. במהלך ההתערבות האזור מתחדש והופך לרקמה עירונית פעילה. בישראל, בעשור השני של המאה ה-21, הורחב השימוש במונח. כדי לתאר תהליכים של פינוי-בינוי במרכזי הערים הוותיקות.

ערים הן מרחבים המשתנים כל העת באופן פיזי, תרבותי, פוליטי וכלכלי. תהליכים של התיישנות או השתנות במרחב העירוני משקפים את השינויים החברתיים של התקופה. התחדשות עירונית היא ניסיון להפוך את תהליך ההתיישנות, הקיפאון או הדרדור של אזורים עירוניים באמצעות שיפור ושדרוג מערך התשתיות, המגורים וחיזוק הכלכלה המקומית ולהביא לשינוי במרחב העירוני הקיים.

תהליכי התחדשות עירונית אינם חפים מאינטרסים כלכליים, חברתיים ופוליטיים, שכן הם יוצרים העלאת ערך של מקום עירוני קיים באמצעות תמריצים כלכליים (ליזמים וחברות) בצורה של תוספת בנייה למגורים והוספת שימושי קרקע. אלו מניעים לעיתים קרובות משיכה של אוכלוסייה חדשה, לעיתים על חשבון האוכלוסייה הישנה, בתהליך שנקרא ג'נטריפיקציה.

רישוי

מספר אדריכל: 1564565215 

צור קשר
לפרטים נוספים ולקביעת פגישת ייעוץ

נשמח לדעת איך אנחנו יכולים לעזור לך..